TYTAN - Hard Enduro
TYTAN - Hard Enduro
TYTAN - Hard Enduro
TYTAN - Hard Enduro
do zawodów pozostało
370 dni 17 godzin 48 minut
24 - 25 Września 2022
MAPA DOJAZDU ZAPISY

Zawody

Zawody Tytan są odzwierciedleniem naszej motocyklowej pasji oraz pragnienia by ścigać się w idealnych warunkach. Chcemy stworzyć trasę gdzie każdy zawodnik znajdzie swój ślad, swoją drogę. Dotarcie do mety będzie w zasięgu każdego uczestnika, ale by dotrzeć tam będzie trzeba wykazać się sprytem, doświadczeniem i okrasić to Tytaniczną pracą.

Tytan Hard Enduro odbywa się na zamkniętej dla ruchu drogowego pętli o długości 18 kilometrów. Na trasie zbudowane są specjalne odcinki tzw. "Extreme" - przejechanie ich wymagać będzie od zawodnika dodatkowych umiejętności z pogranicza Super Enduro i Hard Enduro. Dla uczestników mniej zaawansowanych przygotowane są objazdy tych odcinków - po dłuższej czasowo ścieżce. Zawodnik sam dokonuje wyboru, którym śladem pokonuje ten odcinek.

Zawody trwają dwa dni. Pierwszego dnia rozegrany będzie Prolog o charakterze Enduro Sprint. Każdy zawodnik będzie miał możliwość kilkukrotnie próbować poprawić czas swojego przejazdu. Wynikiem kwalifikacji jest jedno najszybsze okrążenie trasy.

Drugiego dnia odbędzie się Super Finał, w którym zawodnicy ścigać się będą nieprzerwanie przez 3 godziny. Zawodnicy startują do finału wg. wyników prologu.

Na naszych zawodach obowiązują zasady "Fair Play" oraz unikalne w kraju rozwiązania regulaminowe - prosimy by każdy z was zapoznał się dogłębnie z regulaminem imprezy.

Tytan to nie "miękka Gra" - Chcesz ukończyć te zawody musisz być twardy niczym TYTAN.

HARMONOGRAM Tytan Hard Enduro
24 - 25 Września 2022
Marcin Spirowski
Marcin Spirowski zaprasza
REGULAMIN Tytan Hard Enduro
24 - 25 Września 2022

Partnerzy

Enduro School karguii Bogusławski leatt Beta